Czas trwania: 14 lip o 16:00 do 15 lip o 02:00

Największe szkoły Pole Dance w Szczecinie mają zaszczyt zaprosić na wakacyjne jam'owanie. Cztery rurki, dobra muzyka, chillowy nastrój, a wieczorem impreza z dj'em to dla wielbicielek Pole Dance najlepsze party w mieście!! 😎😎😎 🚩 Oficjalne wydarzenie: 14 lipca, start 16:00, plaża na wyspie Grodzkiej 🚩 ☀️ WSTĘP BEZPŁATNY ☀️ Co Was czeka:
⭐ 4 rurki na plaży na których możecie się pokręcić do naszej muzyki
⭐ koła Aerial Hoop
⭐ Pokazy kursantek czterech największych szkół w Szczecinie
⭐ Impreza z DJ-em do późnych godzin nocnych ☀️ HARMONOGRAM ☀️ 16:00 - Oficjalne otwarcie Pole Dance Summer Jam Szczecin, możliwość korzystania z rurek i Aerial Hoop
17:30 - Pokazy mody 
- firma Fly Way
- firma I love pole dance
18:00 - Konkursy
18:30 - Pokazy pole dance kursantek szkół
19:00 - możliwość korzystania z rurek i Aerial Hoop
21:00 – 2:00 zakończenie Pole Dance Summer Jam, afterparty impreza z Dj-em Na plaży jest dostęp do baru i leżaków (w ograniczonej ilości), ale warto np. ręcznik plażowy zabrać ze sobą. Osoby korzystające ze sprzętu do Pole Dance i Aerial Hoop zobowiązują się do przestrzegania zasad prawidłowego użytkowania. Korzystać ze sprzętu mogą tylko kursantki szkół: Pole Dance Jungle, Fly Pole Dance, Euforia Pole Dance oraz Prime Fit Pole Dance. Zabrania się korzystać ze sprzętu w obuwiu oraz w biżuterii. Wykonywane ewolucje należy dostosować do posiadanego poziomu umiejętności. Organizatorzy nie odpowiadają za uszkodzenia ciała lub utratę zdrowia poniesioną podczas wydarzenia. Uczestnicy biorą udział w wydarzeniu na własną odpowiedzialność. Wszelkie uszkodzenia sprzętu wynikające z nieprawidłowego użytkowania będą związane z poniesieniem kosztów przez osobę nie stosującą się do w/w zaleceń.