Czas trwania: 14 sierpnia w godzinach 19:00 - 22:00

Kolejna odsłona stand-upu w Miejskiej Strefie Letniej!  Na kolejnym epickim plażowym spotkaniu wystąpią dla Was: Juliusz Sipika- niepełnosprawny komik z Łodzi. Zajmuje się stand-upem od trzech lat. W swoim programie łączy absurdalne przemyślenia na temat świata z prozą dnia codziennego. Występował już kilka razy w różnych miejscach podobno są ludzie, którym to się podobało. Lubi guacamole. Jakub Poczęty-Błażewicz- czujny człowiek, któremu nie umknie nic co robimy źle jako ludzkość, zadaje pytania, których nikt nie powinien zadawać i śmieje się z głupoty, również własnej. Charakteryzuje go pewność siebie, energia, szukanie kontaktu z publicznością i pewien charakterystyczny sposób bycia, który nie dopuszcza do niego myśli, że to co ma na talerzu może mu wystarczyć. Występował w TVP, u Kuby Wojewódzkiego i w Comedy Central, ale twierdzi, że najgorsze nadal przed nim. Imprezę jak zawsze poprowadzi nasza kruszynka czyli Damian "Viking" Usewicz a wspierać go będą chłopaki ze Szczecińska Liga Stand-Up! After party: Ey DJ Carter Super partnerzy tego wydarzenia:
Wyspa Grodzka
2event
Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia
Bulwary Miejsce Spotkań
Szczecińska Liga Stand-Up UWAGA! WAŻNE!
1) Impreza dla osób dojrzałych z dystansem do siebie i Świata
2) Kochani rodzice, nie zabierajcie ze sobą dzieci...jeżeli już musicie to postarajcie się trzymać dalej, niż bliżej sceny- widoczność i słyszalność będzie bardzo dobra. 
3) Na teren imprezy nie wnosimy swoich napojów, alkoholu i przekąsek- nasz bar jest bardzo dobrze zaopatrzony- każdy znajdzie coś dla siebie.