Czas trwania: 19 sierpnia (niedziela) w godzinach 19:00 - 20:30

Zapraszamy serdecznie na wyjątkowe i bezpłatne zajęcia, łączące świetną zabawę z wszechstronnym rozwojem ciała i ducha.
Hoopdance czyli taniec z hula hup to piękna forma ekspresji w ruchu, kształtująca sylwetkę i przynosząca mnóstwo radości. 
Hula Hoop pozwala na wiele tanecznych kombinacji i potrafi zdziałać cuda dla naszego ciała, ducha i umyslu. Poprawia postawę,wzmacnia mięśnie i spala wiele kalorii. Symetryczne ćwiczenie obu stron ciała stymuluje do pracy obie półkule mózgowe co pobudza naszą kreatywność i rozwija koordynację ruchową.
Hoopdance sprawia wiele radości, łagodzi stres i buduje wiarę we własne możliwości. Pomaga również przezwyciężyć wstyd i nieśmiałość oraz poznać nowych przyjaciół.
Na zajęciach nauczymy się klasycznych ruchów na różnych częściach ciała a także serii podstawowych trików opierajacych się na manipulacji kołem, łącząc je w proste choreografie tzw. flow.
Zajęcia przeznaczone są dla wszystkich osób, które chciałyby nauczyć się w niebanalny sposób kręcić i tańczyć z kołem, niezależnie od wieku, płci i budowy ciała.
Liczba hoop-ów jest ograniczona więc jeśli posiadasz swoje koło nie wahaj się go przynieść. Prowadzadzaca Agnieszka to instruktorka jogi, pochodząca ze Szczecina, obecnie mieszkająca w Kambodży. Swoją przygodę z jogą rozpoczęła 10 lat temu w szkole Ewy i Rafała Lichtarowiczów. W 2012 ukończyła kurs instruktorski w Indiach i od tego czasu podróżuje po świecie ucząc i ciągle pogłębiając swoja wiedzę, dzieląc się swoją jogiczną i taneczną pasją. 
Hula Hoop odkryła 5 lat temu i mimo, że nie była to miłość od pierwszego wejrzenia, teraz to jej najlepszy taneczny partner, przyjaciel w podróży i terapeuta.
Agnieszka wierzy, że joga i taniec pomagają zjednoczyć ciało, umysł i duszę w jedno, pomagając tym samym zintegrować się z otaczającym nas światem, sprawiając, że życie staje się przyjemniejsze i łatwiejsze.
Jej intencją jest zmotywowanie uczniów do odkrywania własnego potencjału, odkrywania w sobie miłości, harmonii i szczęścia, uzdrawiania ciała i umysłu dzięki sile jogi i ruchowi.